Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yaris lemerült akkuka következ...

Yaris lemerült akkuka következtében mi történhetett a gázadással?

Figyelt kérdés

Pár nap alatt félig bezárt ajtó miatt az utastéri lámpa nullára lemerítette az akkut, ezt kivettem, külsőleg feltöltöttem és visszatettem. Ezután gond nélkül indul az autó, viszont gáz adásnál mintha elvenné a benzint, ellenkezője történik mint aminek kéne.

Ez még elvileg Japán, G rendszámos 2000 előtti Yaris.


A motordiag. lámpa nem világít.



2023. máj. 3. 02:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Akkuka*
2023. máj. 3. 02:27
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkuja*

Hülye telefon hibásra javít..

2023. máj. 3. 02:27
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem áll le a motor, hanem hektikusan viselkedik. Az eddig egyenletes alapjárat lassul, köhög a motor.
2023. máj. 3. 02:45
 4/8 nemaRendőrség ***** válasza:
Van benne utólag beépített inmobilizer? Nekem az egyik jeladó ment tönkre és akkor csak kúszott a toyota, gázadásra nem reagált, igaz automata
2023. máj. 3. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla, hogy lenne benne immobilizer.
2023. máj. 3. 11:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Vannak kocsik amik elfelejtik a tanult fojtószelep beállításokat akku kivétel után, ezt néhány Km alatt visszatanulja és jó lesz. Ha 10-20 Km múlva is ilyen akkor gurulj be szerelőhöz vele. Nekem a Reanult volt ilyen.
2023. máj. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Mikor gyártott autó volt az a Renault?
2023. máj. 10. 18:46
 8/8 anonim ***** válasza:
2004
2023. máj. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!