Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi okozhatja ezt a hibát?...

Mi okozhatja ezt a hibát? Peugeot 307esnél és hogyan derithetem ki?

Figyelt kérdés
Van egy 307est peugeotom. Már pár éve használom,megjártam vele külföldöt többször és kis hazánk zeg zugait is keresztül kasul. alig egy hónapja azonban relytéjes hiba jelent meg benne! Minden előjel nélkül megadja magát,elmegy az elektronikája,meghal és nem indul be. Nemrég az inditómotor cserélve lett mivel akkor az inditómotor kattogott de nem inditott,kiderült össze volt benne törve a belső rész. Miután cserélve lett ismét egy darabig jól muzsikált,aztán megint nem indult,hibakód nincs,betolásra beröffentettük,aztán megint ment indult pöccre most beálltam vele a garázsba és megint nem indul, minden elektronikus dolog halott rajta! Akkumulátor vadi uj,inditómotor vadi uj,és mégsem indul! Mi okozhat ilyen jellegű hibát? Computer? Relé? Generátor? Test? vezérlés? valameik jeladó esetleg?

#francia autó #Elektronika,
2023. máj. 7. 14:00
 1/2 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Ez nem gyakori kérdés.

Azt kellett volna kérdezni szerintem, hogyan vásároljak multimétert?

Könnyen.

2023. máj. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedves Szervizmérnök úr,a multiméter se jó mindenre,pl diagnosztikára nem!Nem vagyok autovillamosságban jártas ,tehát hiába van multiméterem ha nem tudom mit hol mérjek vele,főleg gyujtáskapcsoló,relé,.jeladók terén nem,ezer hiba lehet akár egy jeladó miatt is!
2023. máj. 8. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!