Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha valakinek 80 ezer ft a...

Ha valakinek 80 ezer ft a nyugdíja, és megbüntették 30 ezerre, mert olyan utcában állt meg, ahol nem lehet, akkor a rossz szociális helyzetre lehet hivatkozni, fellebbezni?

Figyelt kérdés

apám nyugger, 80 rúgó neki havonta, amiből épp hogy nem hal éhen.

ma megállt egy utcában, ahol nem lehetett volna, de ez tök kis táblán volt feltüntetve, h. nem lehet oztt parkolni én sem vettem észre, pedig jó a szemem.

én kiszálltam a kocsiból, hogy bemenjek a könyvtárba, ahogy kiszálltam, jött a rendőr, és megbüntette.

most elviszi ez a nyugdíjának közel a felét.

ilyenkor nem lehet a rossz anyagi helyzetet igazolandó papírt beadni, hogy csökkentsék vagy engedjék el a büntetést?? korábban sosem büntették meg.

nyilván nem állt volna ott meg, ha tudjuk h. nem lehet.

rajta kívül másokat is megbüntettek.


2023. máj. 9. 16:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Hogyne lehetne. Csak nem ide kell írogatni, hanem az önkormányzatnak.
2023. máj. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Téged fuvarozott? Akkor ez a te sarad. Egyébként a 80 ezerből hogyan tart fenn egy autót?
2023. máj. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Cool story bruhh. Ha a papper tényleg meg tud élni 80 ezerből + még autót is fenn tud tartani, akkor javaslom, tartson ilyen témájú tréningeket, és hamar milliárdos lesz.
2023. máj. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A táblák szabvány méretűek. Az nem veszi őket észre, aki nem figyel.
2023. máj. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

2

idióta! miért lenne az én saram?!

nem tudtuk, h. oda nem lehet behajtani!

2023. máj. 9. 17:52
 6/15 A kérdező kommentje:

4

képzeld, még 3 másik sofőrt is megbüntettek ugyanakkor.

nem csak mi nem vettük észre.

2023. máj. 9. 17:53
 7/15 A kérdező kommentje:

1

mert szerinted az önkotrmányzatnak mi köze ehhez?!

a büntetést a rendőrség adta!

2023. máj. 9. 17:58
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#7 Nem vették észre =/= nem figyeltek


"nem tudtuk, h. oda nem lehet behajtani!"

Mert nem figyeltetek. :)


De ha ragaszkodsz az igazadhoz, akkor meséld el hol történt, utcaképen meg tudjuk nézni, hogy tényleg kicsi-e. Persze már leírtam, hogy a táblák szabvány méretűek, azaz lehetetlen, hogy kicsi legyen, de ha szerinted igazad van, akkor bizonyítsd.

2023. máj. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehetni bármit lehet, csak épp ki fognak röhögni.

A kresz egyértelmű, ha nem tartjátok be, az a ti hibátok - felelős pedig az, aki a járművet vezeti. Ettől még ha rendes gyerek vagy, átvállalhatod a büntit, mert a te pitschádat fuvarozta az öreged.

Mellesleg ha valakinek ilyen kevés pénze van, az vagy ne tartson autót, vagy legyen még figyelmesebb...

2023. máj. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a bánatba tart fent autót havi 80-ból?


Vagy várjál most magyarországról van szó?


“ilyenkor nem lehet a rossz anyagi helyzetet igazolandó papírt beadni, hogy csökkentsék vagy engedjék el a büntetést?”


Rossz anyagi helyzetben nem tudsz autót fenttartani…

2023. máj. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!