Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy autó ami teljes...

Adott egy autó ami teljes motorgenerálon esett át.Rá 2 hétre 500 km-es út szigorúan betartva a szerelő által mondott 2500 as fordulat alattin tartani az autót majd az utolsó 50 km en észrevettem hogy nem húz úgy az autó.?

Figyelt kérdés

1800 as fordulaton már húzott na most viszont mintha egy trabantba ülnék annyira erőtlen megnéztem kb 3000 en kezd húzni(205 lóerős autó).Nem dobja ki a check engine-t nem ír ki semmit.Szerelöhöz nem tudom vinni csak kb 2 hónap múlva de addig nemis nagyon kell használnom azt mondta turbó elektronika kb 20 féle baja lehet

És hogy nyugodtan használhatom csak ne pörgessem

Na most valakivel nem történt esetleg hasonló?2007 bmw 320d



#turbó #Turbó elektronika
2023. máj. 11. 17:39
 1/6 A kérdező kommentje:
És azt hozzátenném a turbóba 80 000 km van
2023. máj. 11. 17:40
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha valamiért nem kap rendesen kenést, akkor kevesebb km alatt is tönkremehet a turbó. Lehet hogy valamiért letilt a kompjúter vagy más értéket tanult be, ezért nem jó. Én megpróbálnék egy olyat, hogy leveszem az aksisarut, elfelejti az értékeket és újratanulja, hátha jó lesz. Ha nem, akkor szerelő.
2023. máj. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi megpróbálom

Annyi még hogy kb 8000 ként volt olajcsere füstölni alap esetben nem csak nagygáznál fekete füst egy pillanatra de az a chip miatt

2023. máj. 11. 18:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A chip is nagyon gyorsan kinyírhatja a turbót is.
2023. máj. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne hogy azt hidd hogy ezzel vége a hibáknak.

Csak BmW ez és lesz neked vele bajod állandóan.

2023. máj. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Közben megoldódott mint kiderült a turbó csatlakozó cső lazán volt feltéve ezért tűnt el az erő
2023. máj. 16. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!