Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » AUDI A6 ALLROAD 2.5 V6-tól...

Twitx kérdése:

AUDI A6 ALLROAD 2.5 V6-tól 2023-ban mit várhatok?

Figyelt kérdés

Elkezdett érdekelni az AUDI A6 Allroad 2.5 V6 típusú autó,de sokan azt mondják ez a motor eléggé gány(törekszem hogy minnél jobb állapotút találjak)

Kérdésem az lenne 2023-ban egy ilyen idős prémiumba befektetni érdemes-e és hogy minimálisan lehet-e tuningolni automata miatt,úgy szeretném hogy ne kormoljon mint a gyár kémény,(nagyobb turbó+program)?



2023. máj. 13. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:

2.5, allroad, a6, automata.

Szereted ha fáj?

2023. máj. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

“ Kérdésem az lenne 2023-ban egy ilyen idős prémiumba befektetni érdemes-e”


Érdemes, csak nem ebbe :D mondjuk valami régi RS Audiba vagy ritka mercikbe

2023. máj. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak ebbe érdemes.
2023. máj. 14. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Állandó légrugó problémái vannak. A 2.5ös motornak vannak nyűgjei, nem mindenkit ér utol, de én nem zsákbamacskáznék vele. A tiptronic váltóval alapvetően nincsen gond, max annyi hogy öreg és minden tulaj eddig csak használta. Vannak olyan példányok amikből kiherélték a légrugót, de igazából ennek az autónak pont ez lenne a lényege, viszont ez is a gyenge pontja. Szerintem egy sima A6 1.9pd-vel jobban jársz, ha kell a magasság akkor meg alá kell tenni magasító rugót,
2023. máj. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Induljunk onnan, hogy nézz utána. Sokan egyből köpnek, ha meghallják, hogy VAG 2.5. Nem mind szar, de ami igen, az eléggé.
2023. máj. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
BAU motorkódos 180 lóerős még egészen vállalható. De én nem kockáztatnék. Ha 2.5, csakis az 5 hengeres C4 A6, amit bevállalnék, de az meg már nagyon öreg.
2023. máj. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én újonnan vettem 2003-ban és 8 évig használtam évi 40-60 ezer kilométert és nekem nem volt vele rossz tapasztalatom. 2.5 V6 TDI volt és ha jól emlékszem BDG motorkódos. Egy szett légrugót cseréltek benne gyárira 290 ezernél. A motoron egy adagoló felújítást és egy turbócserét csináltattam 410 ezernél, mikor már gáznál jobban aszfaltozott mint a magyar közút. Ezen kívül kopó fogyó alkatrészeket cserélték. 10 ezrenként cseréltem/cseréltem benne az olajat mindig és hidegen egy alkalommal hajtottam, azon kívül mindig megvártam míg bemelegszik. Tehát a rossz híre ellenére nekem bevált. Azóta Mercedesre tértem át de ha megvehetném új autóként a C4-es Allroadot gondolkodás nélkül megtenném.
2023. máj. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Igen, aki újonnan veszi fura mód mindig elégedett. Nekem is volt már fiatal 2-3 éves használt, és 0km-es autóm is, minddel elégedett voltam, volt amelyiket kereskedő vette meg, és meglepődve tapasztaltam a hirdetésében hogy hirtelen fele lett a km számlálóban, gondolom a következő tulaj szidta a kocsit hogy ennyi baja van “csak ennyi” km-nél, ( lassan érett a valós futása alapján egy futómű felújítás, vezérlés csere) na és innen jönnek a sztereotíp fa szságok a használt autókkal kapcsolatban.
2023. máj. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!