Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Honda Jazz tényleg egy jó...

A Honda Jazz tényleg egy jó konstrukciójú autó?

Figyelt kérdés

Interneten olvasva, videókat nézve elég jó véleménnyel van róla mindenki.

Valóban olyan jó mint ahogy állítják sokan?

Pl keveset fogyaszt, ritkán romlik el, tágas.


2023. máj. 14. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Méretéhez képest tágas, ezt is tegyük hozzá. Egyébként valóban megbízható típus.
2023. máj. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Èn is jazz-t nèzegetek. Minden rendben vele, nekem a külseje nem tetszik sajnos. Ezèrt mèg nem tudom , hogy vègül veszek e .
2023. máj. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Sok típushibája van, drága, mert Honda, de amúgy jó. Vannak sokkal jobb ár/érték arányú autók azért.
2023. máj. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a sok típushiba?
2023. máj. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2023. máj. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nagyon nem érdemes foglalkozni, mert úgyis szerencse kérdése. Tudja, hogy vannak ilyen hibái, amit le tud ellenőrizni, de aztán vagy kijön vagy nem. A mi autónknak is egy tucatnyi hibát felsorol ez az oldal és ahhoz képest még egyik sem jött ki rajta (12 éves autó most).
2023. máj. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#3


Melyek lennének ezek jobb ár/érték arányú autók?

2023. máj. 14. 16:23
 8/10 anonim ***** válasza:
7es, ezt a 3mastól kell megkérdezni.
2023. máj. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nekünk Honda Jazz van, 7 éve van meg. Hát kb. még semmit nem kellett rá költeni a kötelezőkön kívül. Megbízható, a méretéhez képest tágas, az ülései teljesen lehajthatók, úgy hogy a miénkben már hűtőtől elkezdve, csempén keresztül, bútorig minden volt már szállítva.

A rekord cucc egy lapraszerelt franciaágy+gardróbszekrény + 2 éjjeli szekrény,3 napi cuccunkkal és 2 láda alma volt, úgy hogy ketten utaztunk vele.

Nem rossz autó, nyilván nem egy limuzin, de szerintem a kategóriájában jó választás. A miénkben 1,2es motor van, hát az nem egy erőmű, de azért el lehet vele menni. Mi szeretjük, praktikus, a fogyasztása is jó.

2023. máj. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó kis autó a jazz,de persze mindenki maga döntse el,hogy melyik évjáratot válassza.Ahogy a #4 kérdezte a #3-tól,milyen sok tipushiba,mert ahány generáció,melyik országból hozott,kik és hány tulajai voltak stb.sokmindentől függ.Ami bemásolt link épp az első generáció 2008 előtti ( 8 gyertyás) aminek tényleg több a problémája,mint pl amit én használok 2008-15 közötti.Az enyém nem rozsdál,mint a német vagy osztrák.CVT váltós probléma mentes kis járgány.185 cm vagyok és bőven van még hely a tető közt,nem úgy mint pl a skoda octavia kombiba,ahol már a beszállásnál is szűkös a hely.És én is kiváncsi lennek a (jobb ár/értèkarányú autókra #3 ).Elmondhatom,hogy már idegesít,hogy nem kell szerelnem az autót,nem úgy mint amik voltak nekem előtte,a féltengelytől,a kerékcsapágyig minden volt.Jobban érzem azt ennél a jazznél,hogy csak a kötelező szervizeket kell betartani,megcsinálni,és kukturáltan vezetni,akkor nagyobb az esélye,hkgy hosszabb távon meghálálja az autó,és ha elszeretné adni az ember az autóját a jövőben,jól ki tud majd szállni belőle.Arról nem is beszélve ,amennyibe kerül egy jó kis jazz (2. Gen.) abból egy 100 vagy 200 ezer km felettit lehet ugyanolyan vagy hasonló áron venni pl valami német modellt.Ha valakinek a technikailag modernebb bmw,merci,vw stb autóra van szűkség ,akkor azt kell venni.Én azt választom ami hosszabbtávon,megbízható,és kevesebbet kell költeni.Ezek szerintem a japán tipusú autókra vonatkoznak.Ha prémium utója van valakinek,akkor minden prémium hozzá.És pl az is pozitívum a jazznél (2.gen főleg),hogy ok össszevan zsugorítva kis helyre a motorrész,de akkor is könnyebb kicserélni alkatrészeket,mint más márkáknàl.
jan. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!