Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki melyik autót venné inkább?...

Ki melyik autót venné inkább? Ford Focus 125 lóerős 1.6 benzin vagy Honda Civic 140 lóerős 1.8 benzin?

Figyelt kérdés
Mindkettő 2011-12-es évjárat körül. Sima szívó benzines motorral. A kettő közül nem vacilálok, hogy melyik legyen. Ha lehet indokoljátok is a döntést. Köszi.

2023. máj. 14. 17:21
A kérdező szavazást indított:
Ford Focus
Honda Civic
18 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vagyis vacilálok. Na. Értitek...😁
2023. máj. 14. 17:23
 2/12 anonim ***** válasza:
12%

de gazdag valaki, valakinek 1 millioja sincs kocsira.


Nekem van, de en azert nem veszek mert masnak nincs, es szegyelnem magam, hogy ilyet veszek, de mas nem tud ilyet venni.

2023. máj. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
de gazdag valaki...
2023. máj. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

A Fordot tapasztalatból tudom, hogy jó motor, a Hondának meg a hírneve nem alaptalan. Amelyik jobban tetszik...


#2 Te valami szefós vagy?

2023. máj. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
2, Amugy igen, ez nalam is megvan. Hiaba van ra eleg penzem, pl. van penzem, hogy megvegyem az 500 ezres telefont, de nem fogom megvenni, hiaba annyira akarom, meg megdolgoztam erte, es azert nem veszem meg, mert mas nem tudna kifizetni, es en furan erzem magam, hogy nekem van, masnak meg nincs, inkabb nem veszek semmit, had legyen a bankban 10 millio forint, hozza sem fogok nyulni, ha 500 millio lesz akkor sem.
2023. máj. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
mivan? mar fikazzuk a masikat ha megtud venni egy levetett szar 15 eves autot? nekemis az van, felreertes ne essek, de hol a fszba eltek? ebben a retek orszagban mar qrvaanyazunk ha valaki nem 20 eves golffal jar, hanem egy 10 evessel?
2023. máj. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5%

Szerintem a ford.


2, 5, ugyan ez vagyok én, nem akarok semmit megvenni, mert másnak nincs rá és nem érezném jól magam ha megvenném. Ezért van inkább egy 6 éves android telefonom, meg mindenből a lehető legolcsóbb, igy legalább nem érzem rosszul magam. Egyébként jól keresek, nem az hogy nincs rá pénz azért nem veszem meg, mert van rá. Múlt évben összegyűjtöttem 400 ezret csak telefonra, de egyszerűen nem tudom megvenni mert szégyelném magam, hogy másnak ételre nincs én meg szaladgálok itt a 400 ezres telefonommal. Inkább adományozok minden hónapban.

2023. máj. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezek 10-12 éves autók? Az már luxusnak számít ha valaki ilyet vesz? Én érezzem szarul magam, hogy ilyet tudok venni? Szerinted akik 50 millió autóval járnak is szarul érzik magukat e miatt? Ne nevettessetek már. Egy egyszerű eldöntendő kérdést tettem fel, arra válaszoljatok légyszíves. Ez azoknak szól akik eddig baromságokat írtak és nem választ a kérdésre. Köszönöm.
2023. máj. 14. 18:15
 9/12 anonim ***** válasza:
nincs mit.
2023. máj. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16%

Amugy for real, nekem egy 25 millios kocsim van, damn it feels good vezetni a sok gyari dolgozo elott xd. Vadba van amugy.


Sokan meg starbucksot se tudnak kifizetni, nem hogy kocsit venni xd, nekem meg 25 millios van, es a starbuckstba jarok minden morning.



Igen, bmw driver vagyok xd, 25 millio volt, plusz most akarok bele rakatni egy uj kipufogorendszert, ami lesz vagy 2 millio. Semennyire nem erzem rosszul magam, sot. Jobban erzem magam SOKKAL mint ha egy regi ocskavasat kellene vezetnem, igy legalabb megnezik az emberek (a legtobb gyari dolgozo xd)

2023. máj. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!