Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnám megoldani?

Hogyan tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
Adott egy 2008 audi a6 c6/4f típusú autó . Imádom vezetni motorikusan is rendben van ,de a zene hiányzik belőle..Se egy aux bemenet vagy usb bemenet . Csak a szivargyujtos zene hallgatás maradt transmitterrel.. recseg ropog, a zene minősége is pocsék és halk is . Ebben pont nincs AMI (audi music interface) bemenet a kesztyűtartóban , úgy tudom csak a 2009+ kocsik kaptak ilyet. A minap elmentem egy auto hifi szervizbe egy barátommal és én is közben érdeklődtem neten , olvasgattam . Dension gateway interface modull az egy jó megoldás lenne ( kesztyűtartoban található cd lejátszót ki kéne venni és oda bekéne rakni + elvezetni a vezetékeket) mondtam is a tulajnak de ebbe az autóba csak a 250.000 ft -os dension működik nem pedig az 50.000 ft-os amit én néztem…megköszöntem és elmentünk mert annyit nem ér az egész. Emlitett még egy audi aux adaptert / kábelt de ő ehhez nem ért és nem foglalkozik csak ami a saját boltjában van ,én meg végképp nem értek hozzá, bosszant hogy nem tudok normálisan zenét hallgatni & egy jó hifi hangrendszert beépíteni igy az autóba … ha valaki tudna valamilyen segitséget vagy megoldást a problémámra nagyon megköszönném 😞🙏🏽

2023. máj. 15. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Vásárolhatsz egy Bluetooth adaptert, amely csatlakozik az autó sztereó rendszeréhez és lehetővé teszi a Bluetooth kapcsolatot az okostelefonoddal. A legtöbb ilyen adapterhez nincs szükség vezetékekre, és sokkal jobb hangminőséget biztosítanak, mint a FM-transzmitterek. A Bluetooth adapterek ára általában olcsóbb, mint egy AMI rendszer beépítése.
2023. máj. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1. Mint emlitettem se aux se usb , bluetooth kapcsolat is csak a telefonommal jön össze zenét nem képes játszani. De lehet most félreértettem , tudnál küldeni egy linket az adott modulrol?
2023. máj. 16. 02:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs neki gyári rádiója, CD lejátszója? Ha van, a legegyszerűbb kiírni CD-re amit akarsz hallgatni.
2023. máj. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!