Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kuplungcsere lehet a megoldás?

Kuplungcsere lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
a kuplung màr eléggé fent fog,és azt csinálja a vàltó,hogy a kettest sokszor csak dupla kuplunggal veszi be,és rükvercből 1-esbe is 10-ből 9-szer csak dupla kuplunggal lehet betenni.
2023. máj. 16. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha bowdenes, akkor lehet utánállítani, ha nem, akkor már cserés igen.
2023. máj. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nemhiszem. Nekem az össze autómon fenn fogott a kuplung, még azon is aminél cseréltettem komplett szerkezetet.

Próbálj meg inkább egy olajcserét, meg ha nagyon lötyög a váltórudazat, akkor azt csináltads meg, mert ha nyeklik, akkor attól is megfeszülhet, és nem talál pontosan a helyre.

2023. máj. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a váltókarral nincs baj,a kulissza az jó. Én nem értek annyira az autókhoz,egy szerelő barátom mondta,amikor megnézte hogy ez a baj.Jóval a fele utàn fog màr a kuplung,és lent meg amikor teljesen benyomja,akkor semmi,vagy àtesik valamin. Ezt hogy lent amikor teljesen benyomja hogy akkor mit csinál màr nem tudom teljesen szóról szóra leírni,mert már elfelejtettem amit pontosan mondott… Meg hogy kemény a kuplung pedàl. bár nekem a kereskedő úgy adta el,hogy kevlározva lett a kuplung,de szerintem kb 200 ezer km ezelőtt,mert most van 400 ezer benne .
2023. máj. 16. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!