Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nincs gyújtás a motoron.....

Nincs gyújtás a motoron.. Valakinek van ötlete, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Nemrégiben vettem egy Sukida Crosser 150es, 4 ütemű motort. A blokk benne Zongshen márkájú.

Úgy került hozzám, hogy a jármű már akkor sem adott szikrát. Az elektronika le lett cserélve (új gyújtásalaplap, CDI, gyújtástrafó). Sokadik próbálkozásra, alkatrészek cserélését követően is azt tapasztaltuk, hogy egyátalán nem kap szikrát. Egyszeri alkalom volt, hogy be tudtuk indítani és üzem képes, működő járműnek tűnt. 1-1,5 km-t tudtam vele elmenni. A távot követően levettem róla a gyújtást, de újra már nem indult, haza kellett tolnom. A gyújtáskapcsoló kikötésre került, feleslegesnek tartottam az ott létét, hiszen nélküle is bekéne tudnom indítani a jármüvet.



Bármiféle segítséget, tanácsot szívesen fogadok, viszont kioktatást nem kérek. Előre is köszönöm



#motor #szikra #járműelektronika #Gyújtásproblémák
2023. máj. 16. 21:34
 1/1 anonim ***** válasza:
mert kinai
2023. máj. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!