Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fűthető első szélvédő kapcsoló...

Fűthető első szélvédő kapcsolóját hol találom?

Figyelt kérdés

hyundai i30 crdi 1.4 diesel 2014.

Kicserélték egy kavics miatt hiába mondtam nincs az előző szélvédőbe sem fűthetőre cserélték.


2023. máj. 18. 08:38
 1/7 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

Ezt most nem igazán értem. Hol cseréltek szélvédőt? Szakszervizben? És rossz szélvédőt raktak be? Olyat, ami szélvédőfűtéses típushoz való?

Én ezt mindenképpen reklamálnám, gondolom, hogy a szélvédőfűtést nem kötötték be rajta (a casco ezt egyértelmű módon nem fedezi...).

2023. máj. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Mivel a te kocsidban eredetileg nem volt fűthető szélvédeő, így nem fogsz hozzá gombot találni max a helyét. Néhány autónál utólag be lehet szerelni a gombot hozzá és utána be kell programozni az autóba, hogy tudja, hogy van benne szélvédőfűtés. Természetesen ahhoz, hogy ez mind működjön, a szélvédőfűtést be kellett kötni, de mivel alapból nem is volt benne, így gondolom a vezetékezés sem volt ott és nincs bekötve sehova sem.
2023. máj. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel NEM VOLT BENNE így a csere után sem lesz benne. 🤦
2023. máj. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Második tulaj vagyok és eleve nem kérték bele, de a szerviz erőskődött hogy ehhez az alvázszámhoz márpedig ilyen kell.. Jó lényegtelen akkor elengedem ezt a témát 🤣 nyilván nőből vagyok és hülyének tudtak nézni
2023. máj. 18. 09:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem oszt és nem szoroz ha nincs bekötve. Egy plusz funkció amit nem fogsz használni tudni.
2023. máj. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nemaRendőrség ***** válasza:

Azért zavaró tud lenni, főleg ha nincs haszna.


Kérdezd meg a szervízt, hogy mennyiért tudják működőképessé tenni

2023. máj. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én biztos nem hagynám. A kilátásban is zavaró, főleg hogy be sincs kötve így semmi értelme.
2023. máj. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!