Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki éget fejegység biztosíték...

Ki éget fejegység biztosíték pótolható?

Figyelt kérdés

[link]

Beszerelés közben szikrázott és sikerült ki égetni a biztosítékot lehet ilyet szerezni valahol? "10" van rá írva az elejére.

Illetve mennyi az esélye hogy a fejegységet is tönkre vágta a hozzá nem értő beszerelés?


2023. máj. 18. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bármelyik autósboltban, de még a Tescoban is kapsz. A 10 meg azt jelenti rajta,hogy 10 Amperes.
2023. máj. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Bármelyik autósboltban kapsz biztosítékot.

Pl. [link]


50%. Vagy igen, vagy nem.

2023. máj. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha sikerült fordítva bekötni és azért csapta ki a biztosítékot, akkor annak a fejegységnek annyi.
2023. máj. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Viszont a biztosíték dolga nem az lenne hogy védje a fejegységet ha valami barom zárlatot csinál?

2023. máj. 18. 23:05
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát öcsém kísérletezett vele azt mondta ért hozzá aztán az állandó pozitív meg valamelyik negatíval szórakozott mire oda néztem bele dugta a kábelt és egy pattanás hallatszott és a biztosíték meghalt
2023. máj. 18. 23:07
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Fordított bekötés ellen sajnos nem véd. Kicsapja ugyan a biztosítékot, de addigra késő. Sajnos jártam én is így.
2023. máj. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3D nyomtatóval kinyomtatod na csá
2023. máj. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Raktam bele új biztosítékot de abban a pillanatban elpatant a biztosíték amint be dugtam a kábeleket. Ez miért van? Fejegység kuka akkor?
2023. máj. 19. 12:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Vagy továbbra is rosszul van bekötve.
2023. máj. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha elsőnek nem romlott el a fejegység akkor most szinte biztos hogy meghalt.Amúgy szerinted ha bekötés közben leszikrázott majd ha ugyanúgy visszateszed a biztosítékot akkor jó lesz?Nyílvàn nem,el lett kötve valami,le kellett volna ellenőrizni és utána próbálni meg megint.

Inkább vigyétek el szerelőhöz és csinàlja meg Ő,valószínűleg kell egy másik fejegység is majd.

2023. máj. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!