Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket veszed? olcsó gumit...

Melyiket veszed? olcsó gumit vagy drága gumit?

Figyelt kérdés

2023. máj. 19. 14:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Persze hogy leeloz a porsche meg a bmw, azt eddig is tudtam.
2023. máj. 19. 18:08
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem most Michelin van, előző Matador volt. hétköznapi használatban semmi különbség, ellenben ha kicsit beereszted kanyarba az autót, akkor akkor észrevehetően jobb a Michelin. Amúgy nem sokkal drágábban vettem ezt a szettet, mintha valami márkátlanabb vettem volna, talán volt 10e különbség, persze nem boltból, hanem volt már fent autón, de max párszáz km volt bennük, a gyári csíkok még jól látszódtak.
2023. máj. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én olyat veszek aminek jó a tesztje. Bridgestone van most az autón, szerintem nem érdemes ezen spórolni.
2023. máj. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Altalaban ismertebb gyartoktol probalok valasztani, jobb teszteredmenyekkel mint mar irtak. Utobbi evtizedben volt Pirelli, Goodyear, Michelin, Continental, de par szamomra ismeretlen is. Jelenleg egyik auton Continental Ecocontact 6Q abroncsok vannak, masikon Michelin Crossclimate.
2023. máj. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#10 A KRESZ szabályai érvényesek a pályán, "tákolmányok" nem hajthatnak fel.


#11 Akkor meg tudnod kellene, hogy nem radírozol te le semmilyen gumit.

2023. máj. 20. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Gyula1968 válasza:
Szerintem ez nagyon függ a használattól! Hétköznapira városi közlekedésre szinte teljesen mindegy, egy kutya! Az más ha veszel valami komoly hátsó kerekest és szereted nyomni neki!:)) De mezeire, ilyen utakra, mint amik itthon vannak szerintem édes mindegy.
2023. máj. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!