Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Fox vélemény? 2006...

Volkswagen Fox vélemény? 2006 évjárat, 1.2 benzin 55ló

Figyelt kérdés
Igaz ez az első autóm. De teljes szívemből utálom. 2006, 1.2es benzin 55lóval. Szerintem valami undormány. Állandóan betegeskedik. Gyújtótrafó is megadta magát, szelepes is volt már párszor. Nem is rúgom mert már 90 fölé félve megyek, mert tartok hogy megint előjön valami. +Szerintem nehéz vezetni. Csak ezzel a kocsival lementem már kb 18ezer kmt de mégmindig nem érzem, hogy váltsak hogy ne rúgjon, vagy elinduljak rendesen ha van egy kis emelkedő, ha már +1ember üll bent teljesen más megint, néha nem találom a sebességet, stb.. Mondhatni ilyen amatőr hibák. Emiatt tök béna sofőrnek gondolom magam. Hamarosan lesz 1 éve jogsim. De vezettem már jó párszor audi a3 2.0tdi vagy L200 2.5d ahol ezek soha egyszer se merültek fel. Pedig az L200 gyilkoltam terepen is rendesen mégse volt semmi olyan baja, mint akár a Foxnak 2ezer km után mindig. Mi a véleményetek erről a 3hengeres erőgépről?

2023. máj. 22. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy szar autó , mindíg is az volt, de el is lett hanyagolva rendesen.
2023. máj. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy vannak sokkal sokkal jobb konstrukciók.
2023. máj. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor ebbe egyetértünk
2023. máj. 23. 00:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát valóban nem egy jó konstrukció, inkább egy ugyanilyen évjáratú vagy kicsivel régebbi Polo-t kellett volna venni, 1.4 benzines 75 lovasat. Azok nemcsak minőségibb, de jóval megbízhatóbb autók is.
2023. máj. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!