Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy autót, az eredetviz...

Vettem egy autót, az eredetvizsga megvan. A gépjármű átírását elintézheti valamelyik családtagom?

Figyelt kérdés

2023. máj. 23. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Meghatalmazással biztos.
2023. máj. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, két tanús meghatalmazással. Nekem az eredetvizsgát csinálta hozzátartozóm. Csak adj neki oda mindent (eredetvizsga, korábbi forgalmi, törzskönyv, biztosítás kötvényszáma kell asszem).
2023. máj. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, viszont kell hozzá meghatalmazás.


[link]

2023. máj. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Jó tudni, hogy ilyen formanyomtatvány is van. Én 15 éve még egy egyetemi szociális pályázathoz csináltam meghatalmazást, abban szoktam átírogatni dolgokat, nem ennyire részletes, ha rajta van, hogy milyen ügyben jár el valaki, ott a két tanú adata meg egy záros határidő (pl. 1 hét), hogy meddig érvényes a meghatalmazás, bárhol elfogadják.
2023. máj. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NTBS ***** válasza:
Meghatalmazás alapján igen.
2023. máj. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!