Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kérem, aki tud segítsen!...

Kérem, aki tud segítsen! Milyen megoldások vannak? Az akuumlátor beszerelésére Malaguti Ciak 50 kismotornál.

Figyelt kérdés
Malaguti Ciak 50 2t kismotoromból kiszereltem az akuumlátort, mert feltöltésre vittem. Amikor vissza akartam szerelni az akuumlátort, akkor vettem észre hogy a beszereléshez szükséges alkatrészeket nem találom sehol.Így meg sehogy sem tudom beszerelni az akuumlátort. Valaki tudna segíteni? Milyen megoldások léteznek?
2023. máj. 24. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát például próbáld meg megkeresni amit elhagytál. Ha nem találod, akkor keresd jobban.
2023. máj. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Így hogy tudjuk mit hagytál el, majd valaki válaszol rá.

De a " Beszereléshez szükséges alkatrészek áruházból" kell rendelni.

2023. máj. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltam motorszerelőnél, aki elmondta hogy ami csavarok megvannak ahhoz kell két ötös anyát lereszelni, hogy ezáltal a csavar be csavarható legyen,a vezetékekkel. Sajnos ilyent nem lehet rendelni, de még csak csavarboltokban sem lehet vásárolni olyan nem szabványos alátéteket, vagy csavaranyákat.
2023. máj. 24. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!