Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Túrázáshoz, endúrózáshoz...

Lex007 kérdése:

Túrázáshoz, endúrózáshoz Zongshen Explorel 125R néztem, használtan. Első motorom lenne, vélemények a motorról?

Figyelt kérdés

Sziasztok érdekelne a motor teljesítménye, de sehol sem találok a motorról infót a neten.. lehet nem is jó motor típust keresek?!

Első motorom lenne, tudnátok véleményt mondani, hogy mennyire jó választás? Sajnos pénzügyileg 300k körül fér a budget-ba a motor, mivel minden mást vennem kell hozzá.



#motor #Enduro #túramotor #Zongshen Explorel 125R
2023. máj. 26. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Kínai motorral csak szívni fogsz.
2023. máj. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak én nem értem hogy/miért akarnak egyesek 125 köbcentivel túrázni? Főleg valami filléres kínai műanyaggal?
2023. máj. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 - 2 kommentelő: Teljes mértékben kezdő vagyok, barátaim próbáltak eddig megtanítani pár alapvető dologra.. ők vettek 250 es kínai csodákat, zsír újak, de nekem 650-700k ért motort vásárolni nem fér bele a budget-ba, mivel építkezünk..


Ebből adódóan szeretnék használtan vásárolni, amin szerezhetek egy kis tapasztalatot, megtanulhatok valamennyire motorozni és majd a későbbiekben esetleg jövőre vennék egy jobbat, komolyabbat.


Szóval meghallgatnék bármilyen ajánlást..


Ami jelenleg nagyon érdekel, hogy a fenti motorról nincs nagyon infó a neten.. ami a feltöltött képek alapján stimmel motor típus az inkább a Zongshen ZS 125 GY-A.. ennek milyen lehet a szervízelése, mennyire lehet jó választás????

2023. máj. 29. 02:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!