Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nők, nektek a japán Lexus...

Nők, nektek a japán Lexus SUV-k kissé szögletes, férfias formavilága nagyon távol áll az ízlésetektől? Ha mégsem, mely modellt, mely évből fogadnátok el legszívesebben? Magatoknak! Ez most nem a szokásos "csajozósverda..." kiírás.

Figyelt kérdés
Praktikum, pakolhatóság szempontjából a GX, LX a legértelmesebb választás, de szerintem az nektek nagyon szögletes, túlságosan férfias lehet. És nem is éppen kicsik.

2023. máj. 26. 21:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Még a konkurens "társ" márka, az Infiniti QX56 modellje is (szerintem) túl bumfordi lehet számotokra.
2023. máj. 26. 21:58
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
férfias xD minden csak nem az xD kis farok kompenzálónak biztos jók xD
2023. máj. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen egy Lexus UX és NX valóban "tökély" holmi (pláne "női...") mikropöcs kompenzáláshoz! Ja várjunk, ezt ma nagyon benézted. 😆


Cserébe amilyen darabos formatervű mindkét parányi autó, semmi kecses nőiesség nincs sem az NX-ben, sem az UX-ben, maradnak ezek a fránya, csúnya baltával faragott férfias szögletek. 🤭

2023. máj. 27. 00:13
 4/12 A kérdező kommentje:

Na, a kérdés alatt reszletezettekben meg aztán pláne!


😀

2023. máj. 27. 00:15
 5/12 anonim ***** válasza:
sem nőies se nem férfias viszont jó nagy és ronda xD amúgy ilyenekben mindig 40es nőket látok akik vezetni se tudnak xD
2023. máj. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Na akkor kedves önjelölt memmondó ámbör, homályosítsd fel légy oly kedves tisztelt tájékozatlan polgártársadat, hogy objektív meglátásaid szerint ha nem a szögletes formavilág, nem a baltával faragottság, és nem a kolosszus méret a férfiasság ótó-beli megtestesülése...


...akkor vajon mégis mi az? 😉

2023. máj. 27. 10:47
 7/12 anonim ***** válasza:

Tőlem úgy kompletten a SUV jelenség áll totálisan távol. A 80as-90es évek japán sportautói a szívem csücske. És nem vagy nem csak a kinézetükért. Egy bukólámpás MR2-t pl. bármikor elfogadnék. Azon túl, hogy szép is, vezetni is izgalmas.

Hétköznapi használatra meg tök mindegy milyen az autó és hogy néz ki, úgyis nekib.sszák az ajtót a parkolókban, meg lekoccolják a lökhárítót, ha nem épp rögtön végighúzzák a teljes oldalát.

2023. máj. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Csak provokálni akarsz ezzel a kérdéssel vagy van valami értelme is??
2023. máj. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
#6 nem tudom hogy feltűnt e de az elmúlt években minden autónak szögletes formája van.... és az általad említett két lexus pont női kocsi egyébként, mindig azt láttam bennük nem is férfias. ilyen kívülről nagy autót de belülről igazából kicsit meg csak az vesz akinek valamit kompenzálnia kell vagy magamutogatós. kombik legalább ilyen jól pakolhatóak, jobban vezethetőbbek, jobban mennek, jobb fogyasztást érnek el és jobban is néznek ki.
2023. máj. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kilences, nem tudom látod-e a fától magát a komplett erdőt, vagy épphogy pont te kívánsz egyedül provokálni?!...

Mert - eddig - az utóbbi volt érvényes rád.


Nem tudom feltűnt-e, de az elmúlt években egy rahedli gömbölyded, lágy, szinte már nőies SUV és crossover gördült le a futószalagokról.


Csak hát észre kellene ezeket venni, nem légbőlkapott dolgokat - lóhalálában, mintha üldöznének - gondolkodás nélkül leírni.


De akkor csak Neked, hogy máskor ne rohanj neki alaptalanul az aktuális kérdező(k)nek:


GLE Coupé


GLC Coupé


Maserati Levante


Alfa Stelvio


Infiniti FX


Nissan Ronda Juke


Porsche Cayenne


Ne már, ne kelljen - feleslegesen - tovább folytatnom a hosszú listát...

2023. máj. 27. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!