Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem jó az index?

Miért nem jó az index?

Figyelt kérdés
Hol jó az indexem, hol nem...vittem már autószerelőhöz, villamossági szerelőhöz, de senki nem tudta megmondani, hogy mi is a hiba, mert náluk működött. Legutóbb októberben vittem autószerelőhöz ez miatt, de mondta még aznap, hogy mehetek is érte, mert nem talál benne hibát. Én nem értem rá, ezért nővérem férje ment érte. Pont ahogy eljött a szerelőtől, már nála sem működött, ezért visszavitte. Csinált vele valamit (fogalmam sincs, hogy mit), ami után működött rendesen. Most az utóbbi 1 hónapban megint szarakodott. Volt, hogy már csak parkolásnál nem működött, volt, hogy ha újraindítottam már jó volt, olyan is előfordult, hogy kivillant, de nem kattogott. Elvittem tegnap villamossági szerelőhöz, de hívott, hogy ma mehetek is érte, mert nem tud vele mit csinálni, mert rendesen működik.
2023. máj. 27. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván valami kontakt hiba és rázós, döcögős úton előjön a hiba.
2023. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szét kéne szedni, csatlakozót széthúzni, összedugni párszor, akkor meg szokott javulni, ez kontakt hiba gyanús.
2023. máj. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az index, az pont olyan, hogy villognia kell. Tehát teljesen normális, ha egyszer úgy tűnik, hogy jó, másszor meg úgy, hogy nem (amikor éppen nem világít néhány tized másodpercig).
2023. aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!