Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Legjobb szívó benzines autó...

ESTB kérdése:

Legjobb szívó benzines autó erre a felhasználásra?

Figyelt kérdés

Napi kb 10 km-t tennék meg vele többnyire emelkedőn, illetve havi egyszer 1500 km-t főleg autópályán.

1M lenne az autóra a keret

Fő szempontok azok lennének hogy, ne legyen 110 lónal erősebb,

ne legyen 8L fölött az átlag fogyasztása, lehetőleg 6 sebességes legyen, illetve legalább kettő 180 cm-es ember kényelmesen elférjen benne.

Természetesen ha valami szempontot kihagytam, akkor bocsánat érte!



#autó #benzin #motor #Szívó-benzin #6 sebesség
2023. máj. 27. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

110 lónál gyengébb szívóbenzin 6 sebességgel? Lol oké.


Amúgy meg mi az, hogy napi 10km emelkedőn? Lefelé hogy jössz? Vagy folyton csak felfelé? Mi az úti cél, Hold?

2023. máj. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
1 millióért örülj ha jól működik. 110 lóerős autóra sem szoktak 6 sebességet tenni, mert nem bírja el, nincs elég erő benne a hatodik sebességhez. 8 liter alatt pedig akkor fog fogyasztani ha kisméretű. Pl. Ignis megfelel ennek a 6 sebesség nélkül, de mondom nem is fogsz találni ennyiért normális 6 sebességeset.
2023. máj. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
öcsém neked űrrakéta kell nem auto. Az tud menni 10 kilómétert felfelé:D
2023. máj. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval, rendben értem nincs 6 sebességes ezekkel a kritériumokkal. Napi 10 km , ezt én úgy értettem, hogy 5 km oda illetve vissza, és ezen az útvonal vannak az emelkedők amik közül akad majd 15% - is. Illetve ha nem reális a 8l átlag fogyasztás akkor mennyi lenne az?
2023. máj. 27. 20:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Kisméretű autónál kihozható a 8 liter is városban ilyen kis távon, viszont az nem lesz jó hosszútávokon.
2023. máj. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1,6 literes Astra H kombi nekem 6,5 litert fogyaszt százon. (Döntően országút és vidéki város.) Normál autópályatempónál is elvan 7 liter körül. 105 lóerős, de csak 5 sebességes. Elől el lehet benne férni, hátra meg rengeteg cucc befér ha szükséges.
2023. máj. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az olaszok csinálnak 6 fokozatos, kis köbcentis verdákat, lehet, ott kell nézelődni, bár azok meg erősen nem egy élethosszra vannak tervezve.
2023. jún. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!