Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rendszám lekérdezés ügyfélkapu...

Rendszám lekérdezés ügyfélkapu nélkül? Leszertnék kérdezni egy autó rendszám alapján mivel lehet ezt meg tenni ügyfél kapu és carvertical nélkül lenne ere ingyen program vagy oldal mivel ez a autó már meg van egy jó pár éve

Figyelt kérdés

2023. máj. 27. 20:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Viszont jönnek elő sorba hibák és nem tudom az élő életét
2023. máj. 27. 20:32
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs más, de ha itt megírod megnézzük neked.
2023. máj. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Meg ügyfélkaput sem nehéz csináltatni.
2023. máj. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ügyfélkapus lekérdezésen se fogsz nagyon megtudni az előéletről, mert ott max a vizsgafotók vannak, és a vizsgán regisztrál óraállások. Olyanok nem amit a carvertikal hirdet,hogy volt-e törve és hasonlók. De a carvertikal meg ilyen oldalról kétes, mert az én kocsimba 2x is beletolattak, és mégis sérülésmentesnek írja, pedig fizetett a biztosító.
2023. máj. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Ha megvan az autó egy jó pár éve és most jönnek elő a hibák, akkor a hibák forrása:

- öreg az autó (de ettől nem kellene automatikusan előjönnie hibáknak)

- nem megfelelő a karbantartása (ez esetben a hiba forrása a jelenlegi tulajdonos, és az előélete vajmi keveset fog számítani - sőt valószínűleg több törődést fog mutatni, mint most)...

2023. máj. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
22%

Csaó. Van egy rendszám lekerdezos app aza neve, higy insta cár. Telefonra is le lehet tölteni, napi limit van viszont tudsz új accountom csinálni.

App neve: INSTACAR.

2023. máj. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél megtudni az autóról?


Az nem lesz fent egyik lekérdezős oldalon sem, hogy a korábbi tulajdonosok mit javíttattak az autón.

Esetleg márkaszervizben próbáld kikérni a szerviztörténetet. De ha már évek óta te használod az autót, akkor nem tudom miben reménykedsz.

2023. máj. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akinek manapság nincs ügyfélkapuja, annak mije van? Füzet alakú személyi igazolványa?
2023. máj. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

mit szeretnél tudni az autóról?

lekérdezem neked,nekem van ügyfélkapum.

2023. máj. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!