Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha kiszedem én az autóból a...

Ha kiszedem én az autóból a porlasztócsúcsokat,de ugyan azokat rakom vissza ugyan oda ahonnan kivetem utána kell e gépre rakni az autót?

Figyelt kérdés

2023. máj. 28. 05:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért kellene, ha nem változott semmi?
2023. máj. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, de előtte csavarlazítózd be, és mozgasd óvatosan, amíg könnyen ki nem jön. Látni extrém mágusokat, akik képesek fellógatni egy bmw-t a porlasztóján keresztül a csáposra, csak hogy kijöjjön a porlasztó.

Bár kiszedés nélkül is tudsz résolaj-mérést csinálni, az elég sokmindent elmond.

2023. máj. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!De azért akarnám kiszedni mert lel lett rakva gépre és nem mutatak valami jó értéket, és kiszednem felújitani, mazda 6 2013 2.2 diesel
2023. máj. 28. 15:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha felújítják akkor kap úgy ima kódot és azt géppel be kell neki írni. Mit jelent hogy nem mutatnak jó értéket? Mennyi az értékük? Van esetleg valami panasz a kocsira?
2023. máj. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És vissza lettek rakva, miután rossz értéket mutattak, vagy mi? Mi annak az értelme? Miért nem lettek rögtön felújítva?
2023. máj. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5# VCDS -el nézhettek korrekciós értéket.
2023. máj. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5 Hát de az meg nem bevizsgálás. Rossz korrekciós értéknél nem a porlasztócsúcsokat bombázzuk szét először.


Na mindegy, nem az én dolgom.

2023. máj. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Úgy mondta a szerelő hogy 4.2 ig még jó,de ezek 6.2 és 7.1 között ingadoznak,nem lett még kiszedve,és igy remeg az autó olyan mindha 3 henger mene de nem mert megy mind, csak mivel rossz értéke van a porlasztócsúcsoknak igy remeg tán az miat van a szerelő véleménye szerint
2023. máj. 28. 20:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Az borzasztóan rossz érték, mielőbb cseréltesd vagy újíttasd fel mielőtt nagyobb kárt tesz a motorba. Ha teheted ne is járj így vele! Hazavág mindent, bakokat, lendkereket, dugattyút mindent
2023. máj. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!