Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E60 2004, benzines (M...

BMW E60 2004, benzines (M motorkódos), manuálváltós autónál ha alapvetően gondos tulaja volt korábban akkor milyen nagy költségekre lehet számítani?

Figyelt kérdés

Öcsém gondolkozik ilyen autóban, egyik haverjának az apja akarja eladni aki első tulajdonosa volt az autónak és elmondás alapján rendesen karban volt tartva végig.


Nyilván át lesz vizsgáltatva mielőtt megvenné, de nem túl magas a fizetése öcsémnek, ilyen 400 ezer körül van, szóval mondtam neki, hogy rakjon félre javításra ha felmerül valami, de tudnátok mondani pár "drágább" javítást ami sűrűn előfordul?


Én is BMW-vel járok (csak én cégessel és újjal szóval nincs tapasztalatom költségtéren, főleg egy ilyen régebbivel) és teljesen be van most zsongva, hogy neki is kell egy.. most ez még talán lehetne jó vétel is neki, ha valóban az derül ki átvizsgálás alapján, hogy nincs komolyabb baja és megvolt neki adva a kellő szerviz?!


Van félretett pénze rá, hogy megvegye meg azon felül is van még tartaléka ha egyből meg kell csinálni pár dolgot , csak azt se akarnám, hogy aztán a fizetése fele erre menjen rendszeresen.


2023. máj. 28. 18:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!