Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használtautó 1.4 millió körül?

Használtautó 1.4 millió körül?

Figyelt kérdés

Autót vennék 1.2 -1.4 millióért + költségek.


Ebben az árban melyik autót ajánlanátok?


Napi 70km járok melóba + néha hétvége kirándulni. Elsősorban benzinest keresek.


Semmi nagy igény csak vigyen A-ből B-be. Lehet 3 ajtós is.



2023. máj. 30. 09:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%
Ez engem is érdekelne várom a válaszokat
2023. máj. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Például Suzuki Swift vagy Suzuki wagon ár érték arányban nagyon jók mert nem tomlanak el. Ford Fiesta vagy régebbi Mondeo is jó választás lehet. Toyotákat érdemes megnézni. Toyota Yaris Avensis Corolla. Én ezeket ajánlom. Bmw-t nem szabad venni soha ha nem vagy milliárdos túl nagy a fenntartási költsége. Nekem az autószerelő ismerőseim mondták hogy a keleti autók a jók, mint Nissan Toyota Honda Suzuki Mitsubishi. Még a Mitsubishitek is nézd meg. Nagyon jó árba vannak és kevésbé romlanak. Amiket nem ajánlok fiat citroen nagy része audi nyilván nem bmw nem a költsége miatt.
2023. máj. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Remélem tudtam segíteni neked.
2023. máj. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Meg a Ford Focus 1.4 nagyon ajánlom. Sok ismrrősömnek van nagyon bevált nekik. Egyik ismerősöm mondta, hogy 20 év alatt csak rugót kellett cserélni a kocsiban alkatrészek közül.
2023. máj. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
0%
En is ennnyiert akartam kocsit venni, de nekem kell a megjelenes is, szoval raszantam meg 5 milliot es vettem egyet 6 millioert
2023. máj. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ford Focus melyik tipus ami ajánlott, 1.4 vagy 1.6 és van olyan aminek más a motorja stb. Vagy kb. mind egy kaptafa és bármelyik motorral jó választás
2023. máj. 30. 13:35
 7/17 anonim ***** válasza:

Erre miért benzin már megint?

Dízelnek ideális futás. Én Golf-ot vennék. Ha nicns sok cucc és amúgy megfelel az igényeknek, akkor meg Polo/Fabia/Ibiza

2023. máj. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
69%
Golfozni vennek Golfot
2023. máj. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Dizel autó ennyi pénzért ilyen idősen már sok baja lehet. Ismerősök mondták ezért akarok benzint.
2023. máj. 30. 14:09
 10/17 A kérdező kommentje:
a focus tetszik amúgy.
2023. máj. 30. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!