Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen golf 4-bol ki...

Volkswagen golf 4-bol ki lehet venni a comfort control module-t (CCM)?

Figyelt kérdés

Van egy 2.3 V5 150lovas sima elsőkerekes 4es golfom. A belső világítás egy ideig néha működött néha nem. Mostmár csak nagyon nagyon halványan világít. Rámértem és 3-4V jut el csak odáig. Több helyen olvastam hogy a CCM forrasztásai fáradnak el és egy újraforrasztás megoldja. Ha leveszem az akkumulátor sarut és kiveszem megforrasztani, elfelejt valamit az autó újra kell tanítani vagy hasonló? Nem nagyon találtam konkrétumot mit is vezérel pluszban, és hogy van e valami kondi akksi vagy elem ami ellátja ha nincs a rendes akksi bent.

Illetve az autónak sípolnia kellene ha fent hagyom a tompítottat és kiszállok? Ez sem működik, ennek is lehet ehhez köze?



#Volkswagen #golf #ccm #Interior light
2023. máj. 30. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Én inkább az ajtózár mikrokapcsolóit nézném át, mert jellemzően el szok kopni a feje. Ha vezetőoldali ajtóval együtt belső világítás nem kapcsol fel, se pedig az üzemanyagszivattyút nem hallod elindulni, akkor a zárnál(is) van hiba.
2023. máj. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Manuálisan sem tudom felkapcsolni, nem csak ajtó nyitásra nem megy. Illetve nem csak elől középen, hanem hátul sem megy egyik sem. Ha állandó világításra állítom sem.
2023. máj. 30. 11:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!