Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen fajta központi zárat...

Milyen fajta központi zárat érdemes venni?

Figyelt kérdés

Suzuki Swiftem 2006-os évjáratú, 5 ajtós. Központi zárat szeretnék cseréltetni. Melyik fajtát érdemes választani?

A mechanikus kulcsosat, vagypedig a távirányítós elektromosat? Konkrét típust szívesen fogadok, ha ajánlotok személyes tapasztalat alapján.



2023. máj. 31. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:

gyárilag nincs benne?


Ha van minek azt kicserélni?

2023. máj. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amikor vettem az autót, -de gyanítom, hogy így gurult ki a gyárból- akkor már úgy tudtam nyitni, (mint most), hogy külön tudom csak nyitni a két első ajtót a kulccsal, és a két hátsó ajtót úgy, hogy benyúlok hátra az első ajtóknál.
2023. máj. 31. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nehezen hiszem hogy a 206 os swiftben nincs gyári központi zár


Van abban szerintem csak valamiért nem müködik

Meg kéne nézetni egy autovillamossági szerelővel.

Amugy ha valami csod a folytán tényleg nincs benen akkor lehet kapni univárzális központizár készeletet távirányitó modulal és nélküle is kb 30-40 ezer pénz+ a beszerelés munkadíja

De én azért megnézetném előbb, lehet csak valami fisfasz romlott el:)

2023. máj. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én keresnék egy bontott gyárit, az biztosan a legjobb megoldás olyan szempontból, hogy beszereléskor mindennek passzolnia kell, lehet, hogy még a kábelezés is elő van készítve. Az utólagos zárak, bár működhetnek, de sosem lesz olyan jó, mint egy gyári. Zöröghet a kárpit, nem is biztos hogy olyan könnyen fel lehet rakni a motorokat, stb stb...
2023. jún. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!