Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem ugrabugrálós motornak...

Pintér László kérdése:

Vettem ugrabugrálós motornak egy Piaggio Hexagon GTX 180-at. Mi a hibás alkatrésznek a neve?

Figyelt kérdés
Le van rúgva, mint az állat, és sokszor leáll, ilyenkor a bal térd magasságánál ki kell nyitni a fedelet és ott van biztosíték tábla meg az állítólagos imobilizer, na arra kell ráütni párat és akkor vagy jó, vagy nem és tovább kell kopácsolni. Na és Én erre az alkatrészre lennék kíváncsi, hogy pontosan melyik ez, mi a pontos típusa és hol lehet kapni.
2023. jún. 2. 11:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Elméletileg a CDI immobilizer az, de elég húzós ára van. Olcsóbban nem lehet kapni? 100+ ezret nem szívesen költenék rá.
2023. jún. 2. 11:05
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez lehet egy kontakt hiba is.
2023. jún. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy valami kontakthiba, és valszeg benne a CDI egységben, csak hát az annyira nem szétszedhető, meg annyira nem is értek hozzá.
2023. jún. 2. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!