Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes választan...

Milyen autót érdemes választani futárkodáshoz?

Figyelt kérdés

Foodpanda vagy Wolt futárkodást akarom elkezdeni autóval. Valami kis, alacsony fogyasztású autó lenne jó. Max olyan 500 ezer körüli értékben vennék.

Én a régi, alap Suzuki Swiftre gondoltam. De látok futárokat F Astrával, régi Golfokkal.


Esetleg egy Golf IV. 1.9TDI? Az elvileg városban is 7 liter alatt eszik, bár a Swift is.



2023. jún. 7. 02:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy nálunk nem terjedt el ilyen célra de amúgy 206 1.4 HDI-t is rengeteget használnak ilyen célra, 5-6 liter között el lehet vele még városban is gurulni, és a motorja kifejezetten jól viseli ezt a használatot is, mellé az egyéb főbb elemek sem kényesek.

300 körül már simán meg lehet őket fogni, szóval még a keretben is bennmaradsz.

2023. jún. 7. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Régi Swiftből kifogsz egy nem túl rozsdás, jó állapotú motorost, azt lesz a legolcsóbb fenntartani. Azért azzal vigyázz, amin még az olajat sem cserélték, mert azzal azért lehetnek motorikusan komoly gondok, de ha jó a motor és a kaszni akkor túl nagy költségek nem lehetnek vele. Így lesz a legnagyobb a profit.
2023. jún. 7. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Régi Swift, Astra, Peugeot esetleg DCI motoros Renault, pl Scenic.

De sokan használnak régi Daewookat, Golfot.. nyilván pénztárca függő is, de szerintem azok a felkapottabbak, amikhez olcsón lehet bontóból, másodkézből vagy üzletből alkatrészt szerezni, és a szerviz költség sem horror.

2023. jún. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én wagonert vennék. Mert magas könnyű ki be szállni. Bár gondolom drágább mint swift.
2023. jún. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Citroen c1 van, 1.0 benzin, nem vagyok futár, de munkába meg ide oda futkorászok, néha város, sok lámpás főút és 4,5 litert eszik.
2023. jún. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Motorikusan mindenképp, könnyű kis köbcentis szívó motoros benzines autót. Swift, wagon-r...
2023. jún. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha találsz egy nem rohadó Feliciát.....
2023. jún. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!