Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szép napot. Tapasztalat/...

Szép napot. Tapasztalat/ véleménye érdekelne elsősorban önöktől ( tőletek ) autóvásárlás ügyben!?

Figyelt kérdés

Adott 3 alany;

Peugeot 508 GT

Bmw x3 xdrive 20d

Bmw 520-525d

A kérdésem a következő lenne. Tudom nem egy kategória a német és francia autó de engem az érdekelne , hogy kényelem , szerviz költség / gyakoriság , megbízhatóság illetve hely szempontjából melyik lenne a legideálisabb? Mivel most várjuk a gyermekeinket ( ikrek ) fontos a hely ( pakolhatóság , baba ülés ). Az árak 2.7m-3.6m ig vannak. Ezen keret belül szeretnèk maradni. A km hasonlóak 220ezer és 280ezer közöttiek. Millió tesztet olvastam néztem de nem tudok dönteni. Próbáltam már mind a 3-at és mèg így se tudnék dönteni, hátha van itt olyan esetleg tapasztaltabb ember mint én aki tud segíteni. Előre is köszönöm

Tisztelettel ;

B.E



2023. jún. 9. 23:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni. Most egy 3 ajtós audi 3 quattrot ( 2009) vezetek ezért kell egy nagyobb autó :)
2023. jún. 9. 23:42
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

Hát bmw-t biztos nem vennék .

Én inkább egy egyterű felé nézegetnék , az ami a legjobb családi autónak.

Azt se értem miért xdrive.

2023. jún. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Először is végig kell nézni, hogy milyen motorral nem érdemes autót venni. Van a totalcarnak egy részes sorozata.
2023. jún. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azért Xdrive mert jelenleg ez van benne az árban :). Tehát ha nem az lenne akkor se lenne semmi. Most azokat soroltam fel amik elèrhetőek.


Köszönöm. Ma munka közbe ránézek akkor az oldalra melyik motorról mit írnak.

2023. jún. 10. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!