Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sajnos egy dombon tolatva...

Sajnos egy dombon tolatva csúsztattam a kuplungotutána ferrodolszag jött ki a motortérből. nem tudtam mi az hazajöttem az autóval nem vettem észre semmit csak még mindig éreztem kissé a szagot hiba jelet nem írt ki az autó. leéghetett e a kuplung?

Figyelt kérdés
Mérjék e vele menni?

2023. jún. 10. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézesd meg szerelővel!
2023. jún. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha el tudtál jönni a helyszínről és nem csúszik a kuplung, akkor nem égett le.


Kicsit megrövidítetted az életét, de ennyit ki kell bírnia.

2023. jún. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszer-kétszer elmegy az ilyen. Nem tett neki jót, de úgysem tudsz mást tenni vele, mint kicserélni, ha esetleg el kezdene csúszni. Úgyhogy használd, amíg megy.
2023. jún. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyu, van aki minden indulásnál eljátssza ezt, mégis kibír éveket a kuplungja.

Meredek emelkedőn indulásnál muszáj kicsit odapörkölni neki, tolatásnál meg főleg, általában a rükverc hosszabb is, mint az egyes.

Ha már füst is jön belőle, akkor lehet hogy felégett a felülete és könnyebben megcsúszik majd.

De egy kis szag nem a világ vége.

2023. jún. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 krwkco ***** válasza:

Ahogy mondták, egy kicsit megkopott.

Ha meg is égett, akkor az égett rész le fog kopni róla. Feltéve, hogy egy ideig kimélően vezetsz és nem terheled akkor nyomatékkal, hogy rendszeresen megcsússzon menet közben.

2023. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!