Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem nemrég egy új renault...

Vettem nemrég egy új renault mastert, azon 13 pontos utánfutó csatlakozó van. Vettem hozzá átalakítót a 7 pontosra és most gyorsan villog az index ha az átalakító be van dugva. Ez ellen lehet tenni valamit hogy normálisan villogjon ha ez be vn dugva?

Figyelt kérdés

2023. jún. 12. 21:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem lehet fontos de ledes a futón a lámpa.
2023. jún. 12. 21:32
 2/4 anonim ***** válasza:
60 éve, ha nem villogott megfelelő ütemben a lámpa, akkor nem volt jó a terhelés. Persze, akkor is volt egy olyan lehetőség, hogy a bimetáll nem a lámpákon keresztül működött, hanem saját fűtőáramkörén át, csak ez állandó fogyasztást jelentett, ami nem volt előnyös, mondjuk egy mezei dízelnél, amelyiknél alapállapotban amúgy nem volt semmi fogyasztás - na meg csak a gyújtáskapcsolóról működött így az index. De elképzelhető lenne, hogy manapság egy autóban nem elektronikus úton működik az irányjelző adó? Amúgy se vennék francia autót, de most már pláne nem.
2023. jún. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A led lehet gond. Átalakító nélkül próbáltad már bármivel? Akkor jól működött?
2023. jún. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2. Lúzer vagy, senki nem kérdezte hogy te mit vennél!!

Vegyél bmw-t.

2023. jún. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!