Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nehéz furgont vezetni?

Nehéz furgont vezetni?

Figyelt kérdés
Mennyivel nehezebb puttonyos kis furgon után mondjuk a leghosszabb Fiat Ducatot vezetni

2023. jún. 15. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz, hiába nagyobb a tömege, azt a motornak kell húznia, a kormányszervót meg már rég feltalálták.
2023. jún. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem könnyebb, mindent jobban látsz, magasan ülsz, végét tolatáskor érezni kell, de ennyi.
2023. jún. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem kell szűk utcákban centizni, tolatgatni, addig könnyű.
2023. jún. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell érezni tolatáskor. A tükröket kell nézni, a végét meg látod ha kinézel az ablakon. Sokkal könnyebb azzal ratolatni valamire centire pontosan, mint pl egy szgk-val.🤷‍♂️
2023. jún. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokkal könnyebb vezetni hidd el. Én egy pici kis autón tanultam vezetni amikor jártam az autós suliba, aztán vettem egy kombit amivel kegyetlenül bénáztam mert fura volt hogy hosszabb meg valamivel szélesebb viszont alig láttam ki belőle. Majd az élet úgy hozta hogy platós Fiat Ducatóra kerültem abból iszonyatosan jól kiláttam, nagy tükrökkel szinte mindent. Kormányozni is sokkal egyszerűbb volt. Volt egy szűk utca ahol azért leizzadatma amikor szó szerint centiznem kellett a parkoló autók között, de gond nélkül elfértem. A másik az hogy azzal tanultam meg normálisan aprkolni párhuzamosan. Tökéletesen láttam ki belőle szinte mindenfelé és manővert is magabiztosabban tudtam megtenni mert láttam az autó seggét mindkét odlalról. Középen sajnos nem, ott csak arra kellett figyelni hogy ne lépjen oda senki
2023. jún. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A méretek miatt kicsit jobban kell figyelni mondjuk tolatásnál, többet takar ki a bódé, de a magasságra is. Könnyebben érhet el faágat pl. Az én autóm mérete kb. egyezik a Ducato maxival ami a leírásban említve van. (Csak Fordban.)
2023. jún. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!