Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől adhat ki ilyen hangot...

Mitől adhat ki ilyen hangot az autó?

Figyelt kérdés
2005-ös suzuki swift, néha menet közben olyan hangot ad ki mint amikor egy régi teherautóban a kompresszor lefúvó szelepe elengedi a nyomást, ilyen éles visítva szisszenő, és kb fél másodperc az egész. Gumik rendben, vízszint rendben, szíj ránézésre rendben, olaj rendben fékhatás/ folyadék rendben.

#autó #benzin #Zaj visítás
2023. jún. 18. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fogyaszt sokat az autó? Én gazdag keverékre tippelnék, az el nem égett üzemanyag berobban a kipufogóban.
2023. jún. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nemigen vettem észre, 2 napja csinálja és inkább a műszerfal felől jön. Gondoltam arra is először hogy esetleg egy kondi pukkant el a rádióban, de 2. alkalom után is tökéletesen működik minden.
2023. jún. 19. 00:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor lehet dzsuva az utastér levegőztető rendszerben. Ventilátort kikapcsolod, akkor is csinálja?
2023. jún. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!