Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket választanátok és...

Melyiket választanátok és miért? Első autó lenne.

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2023. jún. 19. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Azt amelyikben van panorámatető, mert nekem ilyen szürke kisautókban mindig klausztrofóbiám van egy kicsit.
2023. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én magánszemélytől venném inkább, de állapot függő.
2023. jún. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Alaposan megnézném az aljukat, és amelyiké kigogástalan. Mindenképp fizetnék egy típusra szakosodott szakértőt is mikor megnézem. Az üvegtetősöknél rengetegen panaszkodnak beázásra, párára, penészre... rendkívül nehéz azt jóra megcsinálni. Idővel vetemednek, kiszáradnak, keményednek a tömítések.
2023. jún. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, amelyik jobb állapotú.
2023. jún. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

A kérdés:

“Melyiket választanátok és miért?”

Első válasz ami 0-ra lett lepontozva:

Megadta melyiket, és hogy miért.


Fogyatékos banda

2023. jún. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat srácok!

Kedves #7!

Azért írtam bele mert akiket csak a kocsis témák érdekelnek megjelenhet nekik és talán tudnak segíteni.

2023. jún. 21. 07:40
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
#6 honnan veszed azt a baromságot hogy attól mert első autó, mindenképp le fogja zúzni? Bírom ezeket a hülyeségeket... Képzeld nagyon sokan vannak akik nem törik szanaszét az első autójukat.
2023. jún. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
@6, ekkora baromságot nem láttam, aztán még te félnótásozol? Szövegértésről hiányoztál, vagy olvasni sem tudsz? :D
2023. jún. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Kossz a lepontozást. Bocs h véleményt mertem írni! Végül is pont magasrol teszek rá h milyen autót veszel, tudod mit vedd meg. Ha tuti talán vagy és imitt amott meg nyomod igen sajnálni fogod a kis szrod, de ugy látszik én vagyok a hülye, Opel rol is velemyt kertel , elmondtam mégis lepontoztál :D meg is erdemled ha lezuzod 😂
2023. jún. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát ne haragudj de elég hülye vagy az tény. Alaptalanul vàdaskodsz. Én egyik kommentelőt se pontoztam le, de ne is foglalkozz ezzel.
2023. jún. 21. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!