Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Malaguti ciak 50 2t kismotorom...

Malaguti ciak 50 2t kismotoromat nem tudom elindítani. Mik lehetnek az okai?

Figyelt kérdés
Malaguti ciak 50 2t kismotoromat nem tudom elindítani.Új akkumlátorral, ami jó, mert világítás, kürt, irányjelzők jól működnek. Önindító meg se mukkan,rúgásra sem reagál, addig csak amíg hidegindítónak a hatása tart, addig röffen egy két másodpercig csak.Nincsen gyakorlatom a motorok javításában. Sajnos a karburátorhoz nem is lehet hozzáférni, azt annyira védi a burkolat, de nem is tudom leszerelni azt. Mihez fogjak először a javításban? a üzemanyag tankot feltöltöttem benzinnel is.
2023. jún. 21. 05:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát te semmihez, vidd el egy szakemberhez.

" a üzemanyag tankot feltöltöttem benzinnel is"

Meg még mivel?

2023. jún. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az üzemanyagtankot csak benzinnel, valamint az olajtartályát is feltöltöttem olajjal, mert a kettőnek két külön tartálya van.
2023. jún. 21. 09:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól, hogy minden világítás működik, még lehet olyan az akksi töltöttsége, hogy az önindítót nem tudja megtekerni. Ha nincs gyakorlatod a motorok javításában, ne próbáld magadtól kókányolni. Vidd el szerelőhöz, azért van.
2023. jún. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!