Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Soha nem volt még kismotorom,...

Soha nem volt még kismotorom, most vettem egy Malaguti ciak 50 est. Sajnos karburátort kell ki tisztítanom, de ahhoz le kell szerelni az összes burkolatot, ami időigényes is, meg nem is csináltam ilyent. Kérem aki tud segítsen?

Figyelt kérdés
2023. jún. 21. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Nekem sokáig volt motorom 50es és 125-ös is. Két üteműek voltak. Ha bajuk volt én nem nyúltam bele, hanem egyszerűen elvittem szerelőhöz. Nem értek hozzá és nem akartam szétbarmolni.
2023. jún. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Ha még nem csináltál ilyet, akkor vidd el szerelőhöz, vagy valakihez, aki megmutatja. Én is megbütykölök ezt-azt, de pl. fékfolyadékot cserélni nem nagy kunszt, mégis inkább szerelőre bízom, én is értek a saját szakmámhoz, a más szakmáját meg arra bízom, aki ahhoz ért.
2023. jún. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Szerelő nincsen a környéken sem szerviz. Akikkel beszéltem azok azt mondják le kell szerelni a burkolatot, akkor tudok a karburátorhoz hozzáférni. Én ilyent nem csináltam még. A neten is kerestem a védőburkolat eltávolítását videón, de nem találtam.
2023. jún. 21. 13:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit értesz "környék" alatt, jó szerelőért messzire is megéri elmenni, ha megbízható és jó áron dolgozik. Nincs minden sarkon, tény. Típusspecifikus facebook csoportokban biztos tudnak ajánlani. Ha már a burkolat eltávolítása is gondot okoz, akkor én a helyedben nem nyúlkálnék a karburátorba.
2023. jún. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy a lyutyub na adjon talalalot. Kikerestem neked: https://www.youtube.com/watch?v=eTcTUOJaWhc
2023. jún. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!