Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ég ki hamar a motorom...

Miért ég ki hamar a motorom lámpája?

Figyelt kérdés
Van egy Rieju MRX 50 típusú motorom, vettem második izzót raktam bele ami kiégett nagyon nagyon hamar. Feszültségszabályozó nem rég lett cserélve, az izzó pedig pontosan olyan amivel mindig használta az előző tulaj. Valami lehetséges magyarázat van rá?
2023. jún. 22. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Kis kínai fűnyíród van! Mégis mit vartal? 😂 Egy jó motor Honda, Kawasaki stb és nem 50ccm hanem 250 minimum.

Tulfeszultseg van. Nem bírja a minőségi dolgokat a kínai cucc 😀előző tulaj meg csak ráírta a markát öcsém használt ilyet.. Hagyd ott az út mellett a kis fűnyíródat és vegyél egy MOTORT!

2023. jún. 23. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen a rázkódástól megy tönkre. Szerintem magad is tapasztalod, hogy hiába a hosszú teleszkópok, ha közben könnyű a motor és minden apró rezgést megérzel, nos az izzószál is ami ugye izzásban van, így könnyebben el is szakad. Feszültségszabályzónak meg a világításhoz semmi köze, akkor nem változna a fényerő fordulatszám függvényében, ez csak az akku töltéséért felelős, de nekem aksi nélkül is megy az SX50.
2023. jún. 23. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
AZt megnézeheted hogy nem rezeg-lötyög a lámpa vagy az égő, mert akkor ég ki hamar.
2023. jún. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30%
#1: Egy motor az minimum 1000 köbcenti, nem 250. Kisgyerek vagy tán, hogy ilyeneket írsz? Akkor még az oldalt sem használhatod, nem, hogy motorra ülj.
2023. jún. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!