Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemesebb lehet ezt az autót...

Érdemesebb lehet ezt az autót megvenni egy golf 6 gti helyett?

Figyelt kérdés

Régóta szeretnék egy sportosabb autót, ami dsg és 2.0tfsi.

Fél éve nézegetek màr sciroccot és golfokat, de mind ilyen széttuningolt, vagy erősen túlárazott.


Audikat nem is néztem, mert az 5 millió, amit rászánnék kevés mondjuk egy s3-hoz, de ma jött velem szembe ez a hirdetés:


[link]


Egyedül utazok szinte mindig,vagy max 1 ember ül mellém, így nagyon elgondolkoztam ezen is.

Arról nem is beszélve, hogy a TT gyártása leállt nemrég végleg, így talán növekedhet az ára is majd.


Szerintetek jó vètel lehet?

Vagy milyen turbó benzines 200le feletti automata váltós autót ajánlanátok max 5-5,5 millió környékén?


Nincs semmi szempont, nézzen ki jól és ennyi.


2023. jún. 23. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Biztosan nem vennék ilyen tt-t. Ha gond lesz vele, akkor 3-szorosan fogsz vele szívni. Sportosabb autó kéne, akkor egy jobb felszereltségű Ford Mondeot vennék, mondjuk 2015-től felfelé.
2023. jún. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sportosság és ford mondeo? Komolyan gondolod, amit írsz?
2023. jún. 23. 17:51
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan.
2023. jún. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem a Golf 6 GTI ezerszer jobban néz ki és jobb választás lenne. Nekem a TT-k sosem tetszettek.
2023. jún. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem a TT sokkal sportosabb, és minden sarkon van 2 golf, az bántja a szemem. Meg a kockás ülés is nagyon csúnya szerintem.
2023. jún. 26. 17:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint te már eldöntötted hogy TT lesz. Így viszont nem értem a kérdést.
2023. jún. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!