Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Beindításkor ledobta a vezérlé...

Beindításkor ledobta a vezérlést az autó motor csere?

Figyelt kérdés
Indítottam az autót, majd rögtön miután az öndította beindította elkezdett kalapálni a motor le is állítottam motorház fel, ékszíj es egy feszítő tárcsa oda lett. Az autó Renault Megane 1.5 dci 106LE 2007. Motorcsere vagy akár meg is úszhatta?

2023. jún. 23. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2023. jún. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos hogy a vezérlés? Ha a vezérlés szakad nem kalapál hanem egy nagy csattal leáll.
2023. jún. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs a vezérműszíj a generátoron hanem ott lóg lent, egy feszító görgő eltörött vagy nem tudom, az ékszíj nem szakadt el.
2023. jún. 23. 20:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Vannak olyan motorok amiknél összeakadnak a szelepek a dugattyúkkal és motorcsere kell, és vannak olyan motorok, aminél pedig felcsapsz egy másik szíjat és megy tovább mintha mi sem történt volna. Szétszedésnél fixen kiderül az eredmény.
2023. jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy ilyennek az ideje körülbelül mennyi időt vesz igénybe? szétszedéssel és ha kell javításokkal?
2023. jún. 23. 20:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha csak egy vezérléscsere kell, az pár óra alatt megvan egy szerelőnek. Ha motorcsere vagy felújítás az akár több hét.
2023. jún. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkor nem vezérlés lesz hanem a hosszbordás szíj.

Meg nyilván a feszítő és még lehet mást is cserélni kell.

2023. jún. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Hallod, mivel látszik, hogy fogalmatlan vagy a témával, ami persze nem baj, nem kell mindenkinek mindenhez is érteni, inkább vontasd el egy szerelőhöz és az megmondja mi a helyzet. Itt online úgysem tudunkneked segíteni.
2023. jún. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!