Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 308 2.0 hdi, motor...

Peugeot 308 2.0 hdi, motor rángatás?

Figyelt kérdés
Ma lecseréltem az olajat az autóban, valamint az üzemanyag, olaj és légszűrőket és a hosszbordásszíjat (az csak a generátort és a klímát hajtja meg). Kidobta a depolution system faulty-t, már volt ilyen egyszer tavaly, akkor kicsit megnyomtam a gázt, hátha a dpf az és másnapra elmúlt. Út közben mikor gyorsítottam egyszer csak egy pillantra rángatott a motor. Később 3000 fordulaton is megtörtént ez. Szerintetek mi miatt lehet? Mindent körültekintően végeztem el, nem vagyok autószerelő, de műszaki beálítottságú vagyok és sokat utánanéztem az autómnak, hogy mit hogyan kell cserélni rajta.

2023. jún. 23. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem felejtettél el visszadugni egy csatlakozót vagy valamit? Dpf eldugulás vagy ilyesmire tudok gondolni. Autópályán meg szoktad hajtani az autót legalább néha? Városi használat nem jó dízelnek.
2023. jún. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tegnap mentem vele 120 km et, akkor nem jelentkezett újra a rángatás. Amúgy nagyon ritkán megyek városon belűl vele.
2023. jún. 25. 07:28
 3/4 A kérdező kommentje:
Már lementem vele 500 km-et, azt vettem érszre, hogy már csak 6-osban csinálja kb 3000 fordulatnál, hogy néha kihagy egy henger. Ez lehet azért mert levegős az üzemanyagrendszer?
2023. jún. 27. 08:13
 4/4 anonim ***** válasza:
AZért nem lehet.
2023. jún. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!