Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány órába került le vezetésre...

Hány órába került le vezetésre az 580 km?

Figyelt kérdés

#közlekedés #Személyes vélemények! #Motor, #Gyakorlati vezetés óra
2023. jún. 26. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Budapest, kb 45 óra volt és az oktatóm így is hozzácsalt, 580 km tisztán lett volna vagy 60 óra, az állandó dugóban, 30-as zónákban parkolásokat gyakorolva. Most biztos mindjárt jön a nagyokos, hogy pályán simán megvan 30 óra alatt, csak éppen nem árt a vizsgaútvonalakból is felkészülni meg manőverezéseket gyakorolni.
2023. jún. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem mindegy, hogy hol vezeted le ezt a távot, vagyis városban, országúton. Idén vizsgáztam Fehérváron, és városban, a 2x50 perc alatt, 20 kilométereket mentünk csak (okosórával mértem). Városon kívül 1-2 alkalommal mentünk, egyik ilyennél volt 37km , nem is volt meg az alap óraszámmal a kötelező táv, így ez miatt kellett pótórát is vennem, és még így is rácsalt az oktató.

Most utánaszámolva kicsit olyan teljesíthetetlennek tűnik az alap óraszámmal ez a táv. Én ugyan motorra tettem le a jogsit, és ott 390km a kötelező, 16 óra alatt, de az óránként , kicsivel több mint 24 km-t jelent, ami még két órában se volt meg. Autónál meg a 580km-t 30 óra alatt kellene megtenni, és ott se hiszem, hogy megvan az óránként (50 percenként ) a 20km

2023. jún. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én karcagi vagyok, a rutinpálya Kunmadarason volt, a forgalmi vezetés meg Szolnokon, úgyhogy bőven megvolt a km. Kollégista voltam gimiben Szolnokon, pénteken oktató két diákkal feljött Szolnokra, suli után felvettek vezettünk 2-2 órát estig, aztán hazavittem az autót sötétben országúton.


Nagymotort tavaly csináltam Pesten, ott meg amikor kellett a kilométer, de legalább kétszer Kistarcsa-Nagytarcsa-Maglód-Gödöllő kört mentünk a 10. kerületből, bár föciből hülye vagyok és helyismeretem nulla, de valahol arrafelé barangoltunk, hogy mindenkinek legyen km.

2023. jún. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Harmincadik óránál tartok és 522 km-nél. Egyszer voltam autópályán. Aznap 89 km-t vezettem le, a többit városon belül.
2023. júl. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!