Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autodiagnosztikai...

Milyen autodiagnosztikai eszközt lenne érdemes beruházni erre a célra?

Figyelt kérdés
Van egy seat cordoba 6L-em, benzines és katalizátort cseréltek benne. Ha kiütik a hibát pár hét után újra világít motorhiba visszajelző. Elvileg nem kap elég feszültséget(?). Amíg nem orvosolom a problémát, szeretném én magam kiolvasni és kiütni a hibát hogy ne világítson.

#hibakód #Seat #diagnosztika #Motorvisszajelző
2023. jún. 27. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
OBDII olvasó kell neked
2023. jún. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De azzal semmire nem méssz, a hiba ugyan úgy meg van.
2023. jún. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi komolyra nincs szükség szerintem,bár ha meg akarod csináltatni,akkor felesleges ilyenre pénzt adni. Én egy ilyent kaptam a kocsihoz, de nem kellett soha használni 🙂

[link]

2023. jún. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Morzsi007 ***** válasza:

Vgate V3 OBDII olvasót vettem anno Aliexpresszről, csak bohóckodni, de egész jól működik, ez wifi-n kommunikál nem BT-t használ. Iphone-nal is és laptoppal is működik Forscan programmal.

Ha androidhoz kellene, akkor BT-s is megteszi.

Ennél vannak élő adatok, ami Wifi-n gyorsabban, nincs akkora késés.

Nálad kicseréltették a katalizátort, de nem az volt a hiba. Ahogy írták, hogy kitörlöd a hibát, még nem szűnik meg.

2023. jún. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy tört vcds kábel 15-20k körül mozog a neten. De nem hinném, hogy megéri ezért venni egyet. Inkább csináltasd meg a kocsit.
2023. jún. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!