Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel lenne érdemes festeni a...

Mivel lenne érdemes festeni a féktárcsa terelőlemezt és a féktárcsa agy részét?

Figyelt kérdés
A féktárcsa mögötti fém terelőlemezekre már ráfér a csere, a tárcsa agy része is viseltes, de a fékek rendben vannak. Mivel nem olyan kis munka a féktárcsa terelőlemez cseréje azt gondoltam, akkor már ezeket is megcsinálni, hogy jobban mutasson. A felnik matt ezüst színűek, gondolom a pontos színkódot is ki lehet keresni és lehet venni olyan festéket hozzá. Szóval azt akarom ugyanolyan színű legyen, minden mint a felni. Milyen fajtájú, minőségű festéket ajánlotok ehhez? A terelőlemez márkája KLOKKERHOLM, sima ezüst színű, nem tudom pontosan ezeket, hogy és milyen anyaggal festik. Azt sem tudom van-e értelme ezeknek a festéseknek, szeretném, ha tartósak lennének. Értsd pár évet azért bírjanak. Persze az is lehet, pár (száz) fékezés után a terelőlemez, már tiszta por lesz és semmi se látszik a festésből.

2023. jún. 29. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nyersfémként kapod, akkor horganyoztasd le.
2023. jún. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Honnan tudom megállapítani, hogy már nincs-e ez megcsinálva vele? Illetve, ezt hol lehet megcsináltatni? A féktárcsa agy részét hiába festem le úgy is rozsdás lesz idővel? Mit javasolsz arra?
2023. jún. 29. 21:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Látóidegeid segítségével megállapítod.


Féktárcsára detto. én felrakás előtt bedobom őket a horganyzókhoz, ha nem bevonatolt..

2023. jún. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Alapból szerintem ezek biztosan nem azok. A féktárcsát nem tudom levenni, nem tudom megoldani, hogy álljon valahol az autó bakon addig. Szóval az max le lesz tisztítva és úgy festve, talán működni fog egy ideig.
2023. jún. 29. 23:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor marad randa. :D
2023. jún. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jaja! :D Talán az autószerelőm egy gyorsan száradó festékkel megoldja beszéltem vele. Pár óra alatt jó lehet az! Majd meglátjuk!


(Egyébként nagyon nem vészesen csúnya, de festve nyilván szebb lenne!)

2023. jún. 30. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!