Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fogy a hűtőfolyadék, valami...

Fogy a hűtőfolyadék, valami ötlet?

Figyelt kérdés
Van egy 2004-es Skoda octaviam és mostanában szépen lassan kifogy belőle a hűtőfolyadék, de kell neki kb 2-3 hét mire jelez, hogy nincs benne, így tócsa sosincs alatta, járt valaki így vele, ott mi volt a gond?

2023. jún. 30. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Tök mindegy, hogy másnak mi volt a baj. Szerviz megmondja, hogy nálad mi a baj.
2023. jún. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1: főleg amikor ilyen lassú fogyásnál nekem másfél évig egy szerviz sem tudta megmondani, mivel menet közben ami melegen nyomás alatt kilép az el is párolog. Persze az óradíjakat fizethettem szorgalmasan.

Véletlenül találtam meg a hajszálrepedést, amikor valami tök mést csináltam.

2023. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván valahol ereszt. Vidd el szervízbe, jó esetben gyorsan megtalálják.
2023. jún. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen motor? Nekem 1.6 AKL motorkód, és hasonló volt a gond. Elöl, lent a generátonál, vízszintesen megy egy kb 10-12mm-es fém cső a blokkba, amit csak egy O gyűrű tömített, nekem az fáradt el, ott is volt a rózsaszín nyoma a fagyállónak, másik szivárgási pont pedig a vízelosztónál, vezetőoldalon felül. Ezt sajnos az előbbi probléma megoldása miatt le kellett venni, és onnantól eresztett is, külön tömítés meg nem kapható hozzá.
2023. jún. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!