Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek, megéri az...

Mi a véleményetek, megéri az alábbi Toyota Yaris 1.4-es 2008-as autó?

Figyelt kérdés

[link]


viszont ügyfélkapun utána néztem és közel 400 ezer km van az autóba...



2023. júl. 2. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Jó vásárnak tűnik a 400k-vel. 😃
2023. júl. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszútávon használták és rendesen szervizelték, akkor akár jobb is lehet, mint egy 100000km-es, amivel 2-3 km-t mentek folyton hideg motorral. Jó eséllyel magánszemély hirdeti. Elég rendezett porta van a háttérben. Ahol rendben van a kert, ott valószínűbb a normális autó tulajdonos is. Egy személyes megbeszélés ebben nyilván megingathat. A hátulja szerintem törve volt. Az utolsó képen a hátsó kerék fölött az elemek illesztése biztosan nem gyári, kilóg a hátsó elem csücske. Elől motorháztető előtti rés végig elég széles, lehet hogy ennél alapból ilyen, nem néztem meg másik autón, csak ezek, amik feltűntek a képek alapján.
2023. júl. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Koaxk Ábel ***** válasza:
53%

#2 Az bizony lehet díler is, divat manapság a kertből árulás.

Tudom, mert én is ilyen házi neppertől vettem anno autót.


Ha meg tényleg 400k-t futott, én nem venném meg, az már egy dízelnél, főleg ilyen kis dízelnél akkora táv, hogy szerintem csak szopóroller lehet.

2023. júl. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
A marketplace azért jó, mert az eladót is meg lehet tekinteni. Itt ugyan kép nincs, de az ismerősök Ramszesz, Kevin, Armando, ...
2023. júl. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alapvetően akár jó vétel is lehet, de ne várd hogy így interneten keresztül bárki megmondja neked. El kell menni, meg kell nézetni és kész.
2023. júl. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!