Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért eshetett vissza drasztik...

Miért eshetett vissza drasztikusan a motorom ereje pàr nap alatt? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Behalt a motorom, és bàr beszéltem 3 különböző motorszerelővel is, egyik sem tudta megmondani hogy mi lehet a probléma, ezért gondoltam kiírom ide hátha valakinek van ötlete.

Szóval egy 125ccm Piaggo Libertyről van szó,

és pár napos átmenettel drasztikusan lecsökkent a motorban lévő erő, tehát gyakorlatilag sík úton 55-60 nál nem tud többet menni, és az elindulás is nehézkes, nagyon lomha.

Első körben kicseréltem a szívócsonkot mert az elvolt repedve, átnéztem a motort hogy szív e valahol farsot de nem találtam erre utaló jeleket, majd miután ugyanebben az állapotban maradt a motor kicseréltem a szíjat, görgőket, csúszkákat is, de nem változott semmi. A kompressziót megmértem,tökéletes. Szerintetek mi lehet még a baja ami miatt ezt produkálja?



2023. júl. 4. 14:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Kipufogót nézd meg esetleg. Ha el van dugulva, lefojt.
2023. júl. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!