Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezt a motort megéri megvenni?

Ezt a motort megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Hajdú-Biharban élek de Ausztriában dolgozom. Az egyik osztrák adok-veszek oldalom találtam egy motort ( [link] 1200 Euro értékben. Ezt az egyik ismerős kb. 200 Euróért hazahozná. Alapból a keret 1100 Euró lenne, de ez megofogott. Sportkipufogós, 70-es hengerszett. Azt írta mellé ideadja az alap kipufogót és az 50-es hengerszettet.

2023. júl. 5. 20:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Felhívtam, azt mondta, hogy a rendőrök elfogták és 800 Euróra megbüntették jogsi hiánya miatt. Ezért kell eladnia a motort. Ezer Euróért már ideadná, de meg kellett kérdeznie az anyját. Az anyja elvileg azt mondta, hogy 1250 ért adja. Megpróbálta. 1150-re lealkudni, de 1200 ig ment le. Tudom hogy csak 50 Euró, de furcsa érzetem van a dologgal kapcsolatban. Szerintetek?
2023. júl. 5. 20:45
 2/7 A kérdező kommentje:

Most nézem, rossz a link

Ez a jó: [link]

2023. júl. 5. 20:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem található semmi a linken. A háttérsztori zűrös. Ennyi pénzért ekkora köbcentit amúgy is csak akkor vennék, ha nagyon nem lenne másra lehetőségem, és amikor végre normális motort vehetek, minél kisebb veszteséggel eladható lenne. Mire te egy osztrák sz*rját honosítod stb. még ráköltesz bőven. Felejtsd el. Alapból milyen eladó az, aki a személyes problémáival és az anyjával haknizik? Neked ehhez semmi közöd, minek mondja el?
2023. júl. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az utóbbi likre kattints...
2023. júl. 5. 20:57
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
#4 Megnéztem. Rendszám nélküli enduróval más a helyzet. Gondolom nem is közúton tervezed használni. Akkor tárgytalan a válaszom. Bár így is drágállom.
2023. júl. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezekből pont csak a tunigmenteset szabad megvenni! Elhiszem,hogy csábító a 70-es henger, meg a sportkipufogó,csak ez így tipikus hülyegyerekmotor,és lehet már most csinálhatsz rá egy nagygenerált mert szét van hajtva.
2023. júl. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sport rezót veszel 30ezerért, 70es hengert meg újan 15ezerért. Annyira nem nagy számok azok.

A képek nem mondanak sokat én kicsit sokallom az 1000eurót is érte, de nem tudom az ottani piac hogy megy.

2023. júl. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!