Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bírság befizetésénél probléma,...

Bírság befizetésénél probléma, ha csak a rendszámot írtam be a közlemény rovatba?

Figyelt kérdés

A mai napon kaptam parkolási bírságot (nem olyan hatalmas összeg, 7020 Ft) Debrecenben, el is mentem postai úton csekkel befizetni, de mivel a fizetési felszólításon nem szerepelt, hogy mit kell a közlemény rovatba írni, így csak a rendszám került oda. Mivel a postai ügyintéző nem mondott mást, illetve ez volt életem első ilyen esete, nem tudtam, mit kell oda írni.


Elfogadják így? Vagy ez így nem jó és be kell fizetnem újra?


A válaszokat előre is köszi!



2023. júl. 5. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tedd el a szelvényt, amit visszakaptál, az a fizetési bizonylat. Ha valaki szóvá teszi, elkeveredik, bármi, tudod igazolni, hogy befizetted.
2023. júl. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Minden papírt elraktam ami ezzel kapcsolatos, még a postán kapott pénzmozgást igazoló blokkot is :D. De igen leírhatták volna a fizetési felszólításra, hogy mit írjon az ember közleményképp...
2023. júl. 5. 22:05
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen nem kell majd mégegyszer befizetni, hogy gondoltad ezt? Rendszám alapján is simán megtalálják ha akarják.
2023. júl. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!