Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Főúton helyzetjelző világításs...

Főúton helyzetjelző világítással mentem a tompított helyett, lesz ebből bármi bírságom? Traffipax vagy bármi?

Figyelt kérdés

2023. júl. 9. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen legalább 500 ezer forint és 2-8 évig terjedő szabadságvesztés. De fennáll annak is a lehetősége hogy örökre elveszik a jogosítványod.


Ez most komoly kérdés? A világos volt és jó látási viszonyok akkor kit érdekel...

2023. júl. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

#1 XD


Amúgy én sem értem hogy nagyjából a semmin problémáztok. Olyan ügyet csinálsz belőle mintha cserbenhagyásos gázolásod lett volna.


Én személy szerint örülök is hogy ha nincs bekapcsolva semmi nappal jó látási viszonyok között. Legalább tudom hogy nem egy ostoba vadmarha aki azt hiszi ezzel ő most látszódni fog. Aki neked akar menni az neked is fog.

2023. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz
2023. júl. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az hogy főút önmagában semmit nem jelent, ugyanis lakott településen is vannak főutak, ott meg nem kell semmilyen világítás. Lakott településen kívül kötelező a nappali menetfény vagy tompított, de senki nem foglalkozik vele ha jók voltak a látási viszonyok. Jó lenne ha előbb a fogalmakkal lennél tisztában, nem tudom hogy így hogy van jogsid.
2023. júl. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tömegek mennek így, sokan talán nem is tudják, hogy hogyan kell bekapcsolni a tompított fényszórót.
2023. júl. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hátravisznek, agyonlőnek.
2023. júl. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!