Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Peugeot...

Mi a véleményetek a Peugeot 207 SW 1.6 Vti-ről?

Figyelt kérdés
Felvetettük a vásárlás lehetőségét, találtam egy-két panaszt a motorra neten, de ez így elég kevés infó. Köszi a segítséget!

2023. júl. 9. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

Egy-két panaszt? Szerintem nem létezik a Prince motoroknál elátkozottabbat. Keress egy motort, BÁRMILYEN motort és az emberek össze fognak veszni rajta, hogy jó, vagy rossz, de ha a Prince szoba kerül, kivétel nélkül mindenki egyet fog érteni benne, hogy egy hatalmas nagy szar.


Nagyon messziről kerüld el.

2023. júl. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

Nem is értem én a Peugeot-ot hogy amikor nagyon jó motorokat csináltak , miért álltak össze ilyen hitvány gyárral.

A BMW sose tudott tartós motorokat csinálni, csak hirtelen erőset és kész.

2023. júl. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
#2 a 20 eves BMW-m most lépte át a 400 ezret és köszöni jól van, teljesen bontatlan blokk, semmi szivárgás. M54
2023. júl. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Az 1.6 vti-nél ha cseréled a vezérlést sok gondot nem okoz, főleg a turbós változat a ritkaxar, atmoszférikus "csak" vezérlés problémás, lecseréled nincs gond.
2023. júl. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezt a típust sokkal inkább vagy az 1.4-es 75 lovassal vagy a szintén 1.4-es 90 lóerőssel vegyed. Nekem az gyengébbik szívó benzines volt, semmi gond nem volt se az autóval, se a motorjával, de még az elektronikaval sem. Régi, Euro 4-es szívó benzinesek, ez a BMW-vel közösen fejlesztett 1.6-os Prince motor viszont az egyik leghírhedtebb, legxarabb konstrukció. Az 5 ajtós 207-es ráadásul sokkal szebb hátulról, mint a kombi. Az nem sikerült vmi esztétikusra. Vagy ha dizem kell, akkor ott a szintén jó konstrukcióju 90 lovas 1.6-os HDI a 207-esbe.
2023. júl. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dízel kell...
2023. júl. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!